•MatraxForum• Rekabet Etmez Takip Edilir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlİletişimGiriş yap
Yapım Nedeniyle Avatarlar Silinmiştir Lütfen Avatarlarınızı Yenileyin

"O" Der Yuregim Sadece "O

YazarMesaj
Mustafa 29
Moderatör
Moderatör
Mustafa 29

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 101
Puan Puan : 201
Rep Puanı Rep Puanı : 3
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/09/09
Yaş Yaş : 26
Nerden Nerden : HeRyErDeN
Ruh Hali Ruh Hali : Keyifli
Tuttuğu Takım Tuttuğu Takım : Galatasaray

"O" Der Yuregim Sadece "O Empty
MesajKonu: "O" Der Yuregim Sadece "O   "O" Der Yuregim Sadece "O EmptyPerş. Eyl. 17, 2009 11:58 am

Bir yüzük alıp takıcam parmağıma,ben artık yanlızca seninim sevgili...hayırlısı senmisin değilmisin bilemem.hani hep dualarımızı bu yönde yaparız ya."hayırlısıysa olsun."Hayrı'da Şer'i de yaratan aynı
Yarattığına hükmedende oydu.Benim dua'larım farklıydı.Hayırlısı o değilsede o olsun Allah'ım
Senin herşeye gücün yeter
Helalim o olsun derdim.Ondan gelicekleri geri çevirmek değildi amacım.o benim kalbime eşsiz bir sevgi verdi zaten.tek amacım o sevgiyi kalbimde muhafaza edebilmek.Sende benim olduğunu söyliyebilicekmisin?yine kendinden emin değilsin dime...
o zaman elini o güzel kalbine koy ve hissettiklerini düşün. sen emin olmasanda o biliyor.Dışarda el ele gördüklerin sevgilimi sanıyorsun?öpüşenler sevgilimi? sevişenler?Nikah masasında imza atanlar, evet diyenler sevgilimi sanıyorsun?
Yanılıyorsun...Herkes sevemez böyle, herkes gerçekten sevemez...Kara sevda dedikleri bu olsa gerek hiç vazgeçilemiyen...Neden kara derler bilmem ama, bildiğim tek şey
karanlığın ölçülemediği...Aynı sevgimi hiçbir kelimenin anlatamadığı gibi
bir değil bir kaç ömür yetmez bunu yaşatmaya, yaşamaya...Hep seni yaşıyorum biliyormusun? her an her saniye
Akıl unutur belki zaman zaman, peki ya kalp?Sevmek akıllı işi değil zaten ki akıl hep seni düşünsün.
Sevmek gönül işi. Sabah seni yaşamışsam,Akşam olunca yine seni yaşadığımda,ki hisler aynıysa sen hep bende yaşıyorsun demektir.Değişmiyen döngüsün sen bende..Her son bahar yağmuru gibi...Her sabah doğan güneş gibi
Ay'ın her gece tepemde çizdiği aynı rota gibi.Ben hep şiirlerimi kendime okuyorum.hiç yazasım gelmiyor sevgili
Yazıpta geriye ne bırakıcaksın ki?yaşıyamadığım şeylerin kanıtı sözlermi?Gel diyorum işte, bu insanlığın sevmenin kıymetini bilenlere ihtiyacı var.Bizlerde hakkını yersek sevginin iyice küstürücez insanlığa sevgiyi.Geleceğin neler getiriceğini hiç bilmiyorum.Ama senden vazgeçmiycem ya zaman beni sevindiricek yada üzücek.Hayallerim var çok, sen gidersen onlarıda götürüceksin.Sen sevgi tohumuydun. Yaradan seni ekti kalbime...

"O" Der Yuregim Sadece "O
1 sayfadaki 1 sayfası